- İndirimli Konyakart’ınıza Konyakart dolum gişelerinden ve bayilerinden bakiye veya aylık indirimli abonman yükletebilirsiniz. Konyakart dolum fişinizi alarak abonman veya bakiye dolumu yönünden ya da miktar yönünden doğruluğunu kontrol ediniz.

- İnternetten e-Dolum ile bakiye ya da aylık indirimli abonman yükleyebilirsiniz. Toplu ulaşım araçlarında bulunan validatörlerdeki yeşil butona basarak, kartınızı okutup e-Dolum’u aktif edebilirsiniz.

- Abonman süresi otuz gündür. Bu süre gişe ve bayilerden yükleme yapıldığında başlar. Otuz gün sonra aynı saat ve dakikaya kadar devam eder.

- İnternetten e-Dolum ile abonman yüklemesi yapılması durumunda, toplu ulaşım araçlarında bulunan validatörlerdeki yeşil butona basarak, kartın okutulması ile abonmanın aktif duruma getirilir ve otuz günlük süre başlar.

- Tam Konyakart dolum gişeleri ve bayilerinden veya Konyakart bürolarımızda bulunan veznelerimizden temin edilebilir. Kart ücreti; ilk başvuruda, arızalı veya yıpranmış Konyakart değişiminde 5,00  TL’dir. Kayıp nedeniyle yeni Konyakart alımında da ücret aynıdır.

Şehiriçi Ulaşım Ücretleri:

Tam Konyakart ile  4,50- ₺

İndirimli Konyakart ile 2,50- ₺

Aylık Tam Abonman ile 295,00- ₺

Aylık İndirimli Abonman ile 145,00- ₺

 

Şehir merkezi dışındaki hatlarda ücret tarifeleri farklıdır. Geçerli ücret tarifeleri ve sefer saatlerini https://atus.konya.bel.tr internet adresimizden inceleyebilirsiniz.